SANAL GERÇEKLİK EĞLENCE MERKEZİ

Uygun yatırım bedeli ve hızlı geri dönüş süresiyle sizlerde VRHOUSE açabilirsiniz.

VRHOUSE bilgisi, tecrübesi ve mimari çözümleri ile bayilik (franchising) fırsatı için bizlerden bilgi alabilirsiniz.

İster dükkân ister AVM, her yerde muazzam dikkat çekecek sanal gerçeklik eğlence merkezi çevrenizde çok rağbet görecektir!

 • EN İYİ OYUNLAR! EN İYİ İÇERİK!

  EN İYİ OYUNLAR! EN İYİ İÇERİK!

  Steam VR üzerinden ulaşılabilen onlarca dünya sizleri bekliyor! Google, Lionsgate ve HBO gibi firmalar ise içerik üretmeye başladı bile!

 • EN İLERİ TEKNOLOJİ

  EN İLERİ TEKNOLOJİ

  Daha önce üretilen sanal gerçeklik cihazlarından fersah fersah önde olan Vive, kullandığı teknolojiyle hareketlerinizi en iyi şekilde algılıyor ve rahatlıkla kullanabilmenizi sağlıyor.

 • İNTERAKTİF BİR DÜNYA

  İNTERAKTİF BİR DÜNYA

  Hem yeni bir dünyaya adım atmak hem de o dünyada bir şeyleri değiştirebilmek artık mümkün! Yürüyün, gezin, ellerinizi kullanın, hepsi sadece Vive ile portal’da mümkün!

 • EN YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜK!

  EN YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜK!

  Hali hazırda oynadığınız oyunlar yeterince gerçek değil mi? Başka bir dünyayı görmek hiç bu kadar gerçekçi olmamıştı! Vive, 1200×1080 çözünürlük ve 90 fps destekliyor.

Yüksek Performans

Akıcı VR deneyimi sayesinde artık gerçeklik algınız takılmadan devam ediyor. Sizde sanal gerçeklik deneyimi için hemen randevunuzunu oluşturabilir bu heyecana ortak olabilirsiniz.

Show important details

Detaylar Daha Belirgin !

Yüksek çözünürlük sayesinde artık gördükleriniz daha net ! Sanal dünyayı gerçeğe oldukça yakın çözünürlüklerle deneyimlemek için şimdi rezervasyon yapabilirsiniz.

Scroll to top
Bilgi almak istiyorum